Projekt był realizowany od 1.06.2017 do 31.05.2019

Poezja łączy pokolenia

Data dodania: 2017-03-25

Pierwszy dzień wiosny to również, ustanowiony w 1999r. przez UNESCO - Światowy Dzień Poezji. Ponieważ pierwszego dnia wiosny wiele się działo w naszej szkole, dzień poezji świętowaliśmy w piątek, 24 marca. Ciekawe szczegóły dotyczące tej akcji znajdziecie na stronie Biblioteki tutaj. Serdecznie zapraszamy!

Dzień matematyki

Data dodania: 2017-03-24

Dzisiaj w naszej szkole w ramach Dnia Matematyki, odbył się konkurs matematyczny dla uczniów klas 6 „Pieniądze to nie wszystko”. Honorowy patronat tego konkursu objął Minister Edukacji Narodowej. W konkursie wystartowało 5 drużyn, każda w składzie trzyosobowym. Wygrała drużyna uczniów klasy 6b w składzie: Kamil Bucher, Jakub Krysiński i Maciej Lachowicz. Gratulujemy!!!

Zagrożenia w Internecie - CyberPrzemoc cz.1

Zagrożenia w Internecie - CyberPrzemoc cz.2

Zagrożenia w Internecie - gry komputerowe

Powitaliśmy wiosnę!

Data dodania: 2017-03-21

Dzisiejszy dzień był pełen emocji i przeróżnych działań, związanych z przywitaniem wiosny. Rano klasy I - III udały się na spacer po osiedlu. Uczniowie ubrani w wiosenne kolorowe ubrania i nakrycia głowy skandowali okrzyki witające tę najpiękniejszą porę roku. W klasach uczniowie sadzili cebulki wiosennych kwiatów. Na czwartej godzinie lekcyjnej odbył się apel, na którym zostały wybrane najpiękniejsze wiosenne ubrania, a także zaprezentowane piękne pantofelki dla Pani Wiosny. Pierwszy dzień wiosny nie musi być dniem wagarowicza - można go spędzić w znacznie ciekawszy sposób!

Przyszli pierwszoklasiści odwiedzili naszą szkołę

Data dodania: 2017-03-20

W piątek gościliśmy w progach szkoły miłych gości - przyszłych pierwszoklasistów wraz ze swymi rodzicami. Dzieci zostały zaproszone na warsztaty plastyczne o tematyce świątecznej, a rodzice na rozmowę z panią dyrektor naszej szkoły. Dzieciom bardzo się w szkole podobało, a my już niecierpliwie czekamy na nowych uczniów! Do zobaczenia we wrześniu!

Rodzinka ClassDojo

Data dodania: 2017-03-16

Czas na zimowe podsumowanie Rodzinki ClassDojo! Gratulujemy liderom z poszczególnych klas: klasa 1a - Krzysztof Spiczak-Brzeziński I miejsce, Patrycja Zamojska, Sandra Syryca II miejsce, Małgosia Skrzydło, Tomek Serafinowski III miejsce. Klasa 1b: Agnieszka Soleniec I miejsce, Rafał Dobosz II miejsce, Maksymilian Turowski, Paweł Ławrynowicz III miejsce. Klasa 2a: Emilia Böhm, Amelia Krebs, Mateusz Lesisz, Tomek Moroń, Marta Pałgan, Otylia Różycka, Grzegorz Szumski, Julia Szydłowska, Wiktoria Yerginian, Oliwia Zawiła. Klasa 2d: Liliana Kozak, Joanna Mitek, Filip Lis. Gratulujemy!

Prace konkursowe Zima w oczach dziecka

Data dodania: 2017-03-15

Nasi uczniowie zdobyli 1 2 i 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Zima w oczach dziecka". Co prawda, wiosna już puka do drzwi, ale takim miłym akcentem możemy pożegnać jej poprzedniczkę - zimę. Podziwiajcie sami, jakich mamy zdolnych uczniów!

Motyle na powitanie wiosny w Gliwicach

Data dodania: 2017-03-15

Kolorowe, niepowtarzalne, duże, małe... Wszystkie piękne - autorstwa naszych uczniów. Te motyle już czekają na przyjście wiosny. Szukajcie ich 21 marca na Skwerze Doncaster za Urzędem Miasta w Gliwicach. Jednym z elementów przywitania wiosny w naszej szkole, będzie nagrodzenie autorów najpiękniejszych prac. :)

« 1...34 35 36 37 38 39 40 ...58 »