Wakacje

Kolejny teledysk klasy siódmej

Data dodania: 2020-06-10

Kolejna odsłona teledysków klas siódmych. Pomimo panującej pandemii, kolejna grupa naszych uczniów zdecydowała się ukończyć roczne zadanie! Tym razem Karol, Paweł, Igor, Mateusz i Piotrek z klasy 7c, pokazali swoje oblicze z zupełnie innej strony. Stworzyli wersję teledysku do piosenki Cyndi Lauper "Girls just want to have fun" - wykazując się poczuciem świetnego humoru, który można było dostrzec na lekcjach muzyki, a teraz osiągnął swoje apogeum, i potencjałem, wartym profesjonalnego oszlifowania. I droga do kariery zostanie otwarta! :)
Miłego oglądania, TUTAJ

Przed egzaminem dla klas ósmych

Data dodania: 2020-06-10

Odrobina dobrych rad i mnóstwo dobrej energii dla uczniów klas ósmych!!! Trzymamy kciuki, a Wy przeczytajcie i głowa do góry! BĘDZIE DOBRZE!!!
TUTAJ
Prezentację przygotowała dla Was pani Dorota Prażuch:))

Liczymy po niemiecku:)

Data dodania: 2020-06-02

Jesteśmy wszechstronnie uzdolnieni, a rzeczywistość wyzwala w nas kreatywność i chęć zabłyśnięcia na czerwonym dywanie... No może jeszcze nie teraz, ale szlifujemy talenty! Po filmiku angielskojęzycznym, nadeszła pora na filmik po niemiecku. Jak nam wyszło? Oceńcie sami:) TUTAJ

Nagrywamy teledyski... też!

Data dodania: 2020-06-02

Nagrywanie teledysków to niezwykle wymagający temat. Ale w naszej szkole mamy wspaniałych uczniów, którzy chętnie podejmują trudne wyzwania. W ramach pracy rocznej, o temacie: "Odzwierciedlenie teledysku Adele "Rolling in the deep". Szymon, Kacper, Aleks i Karol wykazali się nie tylko pomysłowością, ale także wielkim dystansem do siebie samych. Zapraszamy do wspólnego oglądania :)
TUTAJ

i jeszcze raz o prawach dzieci:)

Data dodania: 2020-06-01

Pani Beata z biblioteki pamiętała o Was i przygotowała jak zawsze, pełen ciepła i humoru filmik. Warto obejrzeć, ZAPRASZAMY!

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka:))

Kochane Dzieci!
Wasi nauczyciele BARDZO za Wami tęsknią. Rzeczywistość nie pozwala na powrót do szkoły na dotychczas nam znanych zasadach. Musimy uzbroić się w cierpliwość i przeczekać, choć ten czas nieznośnie się dłuży. Ale przesyłamy Wam uśmiechy, życzliwość, pamięć i tęsknotę. A na cudowny dzisiejszy dzień - wierszyk:))

Data dodania: 2020-06-01

Drogie Dzieci! Wasze piękne święto niech przypomni wszystkim, że każde z Was jest zawsze wartościowym i godnym szacunku Człowiekiem. W wielkim świecie Wasze prawa, niezależnie od okoliczności, muszą być przestrzegane, a ich świadomość powinna być rozpowszechniana. Życzymy Wam beztroskiego, pełnego miłości dzieciństwa, godnego życia i poczucia bezpieczeństwa w każdej sytuacji:)

Kolejna wycieczka po Gliwicach

Data dodania: 2020-05-28

Na wycieczkę po Gliwicach tym razem zaprasza nas Maks z klasy 6b. Maks stworzył grę paragrafową, dzięki  której prowadzi nas do kolejnych ciekawych miejsc, w których możemy podziwiać gliwickie rzeźby. Jesteśmy pod wrażeniem pomysłu, i pani Eweliny Paluch, która zainspirowała uczniów do odkrywania Gliwic, i uczniów, którzy w taki ciekawy sposób odrobili swoją pracę domową. Dziękujemy!

Podsumowanie szkolnego konkursu angielsko-plastycznego dla klas 1-3 i klas 4-8.

Data dodania: 2020-05-28

Trudne czasy nie oznaczają poddania się stagnacji i poczucia beznadziejności. Wręcz przeciwnie, uruchamiają pokłady chęci i odkrywania talentów wbrew wszystkiemu. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na ogłoszenie konkursu i przysłali ciekawe prace! Pośród wszystkich, na uwagę zasługuje różnorodność zaprezentowanego słownictwa i użytych konstrukcji językowych. Prace są ciekawe, spójne i na temat. Zostały wykonane w różnych technikach plastycznych - są rysowane, wyklejane i pomysłowo zakomponowane.

Oto wyniki konkursu "Moje miasto - moja Mała Ojczyzna" (kategoria klasy 1-3):

1 miejsce: Sandra Czakon
2  miejsce: Weronika Stąpor
3 miejsce: Krystian Praski

Wyniki konkursu "Gliwice-my town. A letter to a friend."(kategoria klasy 4-8):

1 miejsce: jury nie przyznało nagrody
2 miejsce: jury nie przyznało nagrody
3 miejsce: Tomasz Moroń
wyróżnienie: Dominik Grabarczyk

Serdecznie gratulujemy!:)
Nagrody za udział w konkursie będzie można odebrać przy okazji zwrotu podręczników w sekretariacie szkoły.

Nasze miasto w oczach uczennicy z klasy 6

Data dodania: 2020-05-27

Wychowawcy świetlicy proponują dziś poszukanie pięknie kwitnących w naszym mieście wiosennych roślin, a Tosia z klasy 6a, zaproponowała wycieczkę po Gliwicach w poszukiwaniu rzeźb. Takie zadanie domowe z plastyki otrzymali uczniowie tej klasy. Tosia wykonała je bardzo solidnie, ponieważ przygotowała prezentację, na której zaznaczyła rzeźby znajdujące się w Gliwicach. Prezentacja opatrzona jest zdjęciami wykonanymi przez autorkę lub z domowego archiwum. Bardzo dziękujemy Tosi za wirtualną wycieczkę! TUTAJ

« 1 2 3 ...68 »