Rozwijamy się

CEL OSIĄGNIĘTY!

Data dodania: 2018-09-24

Dzisiejszy dzień to osiągnięcie celu 100 pełnych butli na 100 lecie Niepodległości Polski!!! HURRA!!! 24 września mamy zebrane 104 butle wypełnione plastikowymi nakrętkami!!! Cel został osiągnięty, nie spodziewaliśmy się, że 19 dnia po ogłoszeniu zbiórki, zbierzemy tyle nakrętek!!! Serdecznie dziękujemy za niesamowite wsparcie i bardzo aktywne włączenie się do akcji!!!  W środę nakrętki zostaną przekazane dla Joasi, natomiast my... ZBIERAMY DALEJ!!! Aż do dnia 11 listopada!!! Zapraszamy, nie ustawajmy w gromadzeniu plastikowego materiału wtórnego, uczcijmy narodowe święto i przyczyńmy się do czyjegoś uśmiechu!!!

Wakacyjne wspomnienia

Data dodania: 2018-09-20

Wakacje już minęły, ale pamiątki przywiezione z podróży sprawiają, że z przyjemnością przypominamy sobie najciekawsze chwile minionych tygodni. Uczniowie klasy 2B na zajęciach plastycznych ożywili swoje wspomnienia, a ich pamiątki, w postaci różnych kamieni przybrały całkiem realne kształty. Malowanie kamieni to bardzo twórcze zajęcie, które możecie podziwiać na zaprezentowanych zdjęciach:)

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Data dodania: 2018-09-19

Czy znacie tabliczkę mnożenia? To pytanie nabiera znaczenia, w świetle zbliżającego się Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. W naszej szkole już trwają przygotowania do akcji, pozostało trochę czasu, aby tabliczkę powtórzyć:) To już niedługo, 28 września w piątek. Koordynatorami są panie: Katarzyna Kapuścińska i Beata Łakomska.

Półmetek celu 100 na 100!

Data dodania: 2018-09-18

W dniu dzisiejszym, 18 września przekroczyliśmy półmetek oczekiwanego celu 100 sztuk butelek wypełnionych nakrętkami. Na dzień 18 września mamy 51 sztuk butelek!!! Dziękujemy serdecznie za tak liczne i zmotywowane działanie wszystkich, którym nie jest obojętny cel naszych działań. Przypominamy:
- Chcemy uczcić 100-lecie Niepodległości Polski,
- chcemy przekazać chorej Joasi zebrane nakrętki,
- chcemy być ekologiczni.
Działajmy dalej!
  Dzień 19 września - 68 butelek!!!
  20 września - 77 butelek!!!
21 września - 89 butelek!!!

Międzynarodowy Dzień Kropki - 15 września

Data dodania: 2018-09-14

Czy kropka może być ważna? Dzięki książce Petera Reynoldsa okazuje się, że kropka potrafiła wpłynąć na czyjeś życie i pozytywnie je zmienić. Każdy z nas posiada możliwości, które dzięki umiejętnemu spojrzeniu można rozwinąć i osiągnąć sukces. W dzisiejszym dniu w naszej szkole "zakropkowała się" rzeczywistość. Wdzięczne kropki wystąpiły na ubraniach, obuwiu, ozdobach, pracach dzieci i nauczycieli, a kropka stała się jednym z ważniejszych tematów dzisiejszego dnia:)

Harcerze zapraszają!

Data dodania: 2018-09-13

Klasy starsze 4 - 8 spotkały się dzisiaj z harcerzami, którzy zaprezentowali niektóre ze swoich sprawności i umiejętności i zaprosili nas do wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że naszym uczniom spodobały się warsztaty i zapiszą się licznie do tej organizacji. To naprawdę fajna sprawa być harcerzem!

100 na 100 - mamy już pierwsze butelki!

Data dodania: 2018-09-10

Witajcie! Po ogłoszeniu w piątek zbiórki "100 na 100" mamy już cztery pełne butle nakrętek! Zapowiada się dobre tempo zbiórki. Zapraszamy wszystkich do zbierania każdej, nawet najmniejszej nakrętki! Uczcijmy święto narodowe i pomóżmy chorej osobie.
Najświeższe wieści ze zbiórki:
11 września mamy 11 butelek wypełnionych nakrętkami!!!
12 września - 17 butelek!!!
13 września - 23 butelki!!!
14 września - 28 butelek!!!
17 września - 44 butelki!!!

100 na 100!!!

Data dodania: 2018-09-06

UWAGA, UWAGA!!!
Z okazji 100-lecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości, pragniemy uzbierać 100 sztuk pięciolitrowych butelek po wodzie, wypełnionych plastikowymi nakrętkami. Zadanie niełatwe, ale jeśli każda klasa uzbiera chociaż 2 butelki, mamy szansę na wykonanie zadania. Uczcimy w ten sposób narodowe święto 11 listopada, a nakrętki przekażemy chorej Joasi. Czasu niewiele, zbierajmy więc od zaraz. SERDECZNIE ZAPRASZAMY CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNĄ DO ZABAWY!!!

Nasze działania SKO odniosły po raz piąty sukces!

Data dodania: 2018-09-06

Po raz piąty, jako jedyna szkoła w Gliwicach, otrzymaliśmy nagrodę pieniężną 3 stopnia dla szkoły, za zrealizowane zadania, wynikające z naszego udziału w programie edukacji finansowej dla uczniów szkół podstawowych SKO, w roku szkolnym 2017/2018.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I ZAPISYWANIA UCZNIÓW DO DZIAŁAJĄCEGO W NASZEJ SZKOLE SKO.
TO SIĘ OPŁACA!

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji konkursowej:)

Witaj szkoło w nowym roku szkolnym!

Data dodania: 2018-09-03

Dzisiejszy dzień to niezapomniane chwile dla wszystkich uczniów. Zwłaszcza tych najmłodszych, którzy z wypełnionymi po brzegi rogami obfitości, wkroczyli dzisiaj po raz pierwszy do klas jako najprawdziwsi uczniowie. Witamy wszystkich uczniów, a szczególnie ciepło klasę 1A, 1B i 1C!

1 2 3 4 ...39 »